Nadszedł czas, by zaznaczyć w kalendarzu 17 i 18 lutego. Właśnie wtedy w Ośrodku Narciarskim Kotelnica Białczańska odbędą się najbardziej widowiskowe zawody sezonu zimowego. Na wielkiej skoczni, która stanie w sercu narciarskiej stolicy Polski rywalizować będą narciarze, snowboardziści i rowerzyści z całej Europy! Sponsorem tytularnym tegorocznej edycji jest marka smartfonów Honor powered by Huawei.

Honor Winter Sports Festival 2017 powered by Huawei będzie bez wątpienia prawdziwym, zimowym świętem sportów akcji. Na dwa dni freeskierzy, snowboardziści i dirtjumperzy opanują centrum najpopularniejszego ośrodka narciarskiego w Polsce. Organizowana po raz czternasty impreza (w latach 2004-2015 pod nazwą Polish Freeskiing Open) ma rangę mistrzostw Polski we freeskiingu PZN, jest częścią globalnego cyklu AFP World Tour i prawdziwym sportowym klasykiem na skalę europejską. Można się zatem spodziewać, że podobnie jak w poprzednich latach w akcji podziwiać będzie można krajową czołówkę i gości z kilkunastu państw.

„Dla uczestników imprezy sport jest czymś więcej niż pasją. To styl życia, który pozwala na rozwijanie ich niebywałej kreatywności i samorealizacji. Marka Honor jest dedykowana właśnie takim zajawkowiczom. W myśl hasła #For The Brave chcemy ich wesprzeć i dostarczyć im maksymalną dawkę adrenaliny na stoku. Mamy też nadzieję, że Honor Winter Sports Festival powered by Huawei będzie imprezą, która zainspiruje wszystkich do dalszego rozwoju i osiągania odważnych celów.”– komentuje Dariusz Marnic, Szef marketingu Huawei Polska i marki Honor . 

Lokalizacja: Białka Tatrzańska