W czasie Świąt Bożego Narodzenia i Wielkanocy przygotowujemy tradycyjne polskie potrawy. W jadalni zawsze można napić się kawy czy herbaty. Po wcześniejszym uprzedzeniu możemy przygotować dania dietetyczne lub wegetariańskie.
Każdego dnia na obiadokolację serwujemy jeden zestaw posiłków.
- pieczywo
- wędliny
- ser żółty
- twarożek
- dżemy
- warzywa (sałata, pomidor, ogórek świeży, ogórek kiszony, rzodkiewka, papryka marynowana)
- smalec
- bundz
- oscypek
- sałatka warzywna
- sałatka śledziowa
- jajka z majonezem
- płatki z mlekiem
- jogurty
- dania na ciepło (jajecznica, jajka sadzone, parówki, kiełbaski, naleśniki z serem lub jabłkami, racuchy)
- rosół
- pomidorowa
- ogórkowa
- krupnik
- grzybowa
- żurek
- kwaśnica z żeberkami
- kotlety schabowe
- kotlety mielone
- pierogi ruskie, z mięsem lub grzybami
- zawijańce z piersi kurczaka i boczku
- bitki wieprzowe
- pieczeń
- szaszłyki
- placki po zbójnicku
- z marchewki
- mizeria
- z kapusty czerwonej, białej lub pekińskiej
- z selera
- sałata
- pomidor